کد خبر : 206733
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1396 9:40
تعداد بازدید : 2858

نخستین جشنواره هنر و خلاقیت

نخستین جشنواره هنر و خلاقیت، همزمان با دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان، در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.


 


نخستین جشنواره ملی هنر و خلاقیت مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان، با هدف تقویت مهارت های دست ورزی و پرورش خلاقیت دانش آموزان سطح دبستان های کشور در روزهای ۱۴ و ۱۵ اردیبهشت ماه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی همزمان با برگزاری دوازدهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی مؤسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان و دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد.

 

مخاطبین این جشنواره دانش آموزان رده سنی ۶ تا ۱۲ سال (پیش دبستانی تا ششم دبستان) هستند و اهداف برگزاری آن کیفیت بخشیدن به فرایند آموزش هنر و پرورش خلاقیت با استفاده از تکنیک های هنر، خلاقیت و تولید آثار هنری خلاقانه و مطلوب، انتخاب راه های بهره گیری مناسب از توانایی های دانش آموزان برای تولید آثار خلاقانه، شناسایی استعدادهای بالقوه دانش آموزان و تقویت مهارت نقاشی و رنگ آمیزی، مهارت تاکردن و اریگامی، مهارت برش و حجم سازی، مهارت زیبانویسی دانش آموزان با هدف تولید آثا خلاقانه است.

 

موضوع نخستین جشنواره ملی هنر و خلاقیت «من، هنر، ایران» است و دانش آموزان مقطع دبستان آثار خود را در سه قالب طراحی و نقاشی، حجمی و کاردستی و زیبانویسی از مهرماه سال ۹۵ تا فروردین سال ۹۶ از طریق سایت هنر و مدرسه ارسال کرده اند.

 

پس از داوری مرحله اولیه در نهایت ۱۱۰۰ اثر برگزیده به تفکیک در سه بخش ۶۰۰ اثر طراحی و نقاشی، ۳۲۰ اثر حجمی و کاردستی و ۱۸۰ اثر زیبانویسی در نخستین جشنواره ملی و هنر و خلاقیت نمایش داده خواهد شد؛ و در نهایت پس از رای بازدید کنندگان و داوری نهایی در مراسم اختتامیه که در ساعت ۱۱روز جمعه ۱۵ اردیبهشت ماه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد به برترین ها لوح تقدیر و جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
آثار نمایشگاه
اثر قبلی
اثر قبلی
تعداد آثـار
25800
تعداد افراد آنلاین
25800
تعداد اعضای گروه
25800
اثر قبلی
تمــاس با مــــــــــا
اثر قبلی
: پست الکترونیک
honar@tebyan.com
:شماره تلفن
81202203
:آدرس
تهران،خیابان نادری،نبش حجت دوست ، پلاک 12