کد خبر : 97494
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1395 13:52
تعداد بازدید : 2878

مرکز پرورش خلاقیت آفریدمان

مجموعه علمی-آموزشی “آفریدمان” به همراه تیم متخصصین خود به منظور ارائه خدمات آموزشی (والدین & کودکان) در حوزه های مختلف هوش و خلاقیت و بطور کلی ” سلامت متعالی جسمانی و روانی ” کودک و خانواده گام بر می دارد. هدف از ارائه این داده های علمی و کاربردی؛ ارتقاء کمیت و کیفیت سلامت فردی و خانوادگی در همه ابعاد ” خانواده ” بوده و بدیهی است که کودکان دلبند شما، عزیزترین و زیباترین و آسمانی ترین سرمایه و دارایی شما بوده و از طرفی آینده و سلامت فردی و اجتماعی آنها در گرو کارهایی می باشد که شما والدین برای آنها انجام می دهید. این نکته نیز بسیار حائز اهمیت می باشد که مهمتر از امکانات رفاهی، تغذیه و پوشاک برای کودکان؛ سرمایه گذاری بر روی ” سلامت شخصیت ” کودک، بارزترین فاکتور آموزشی، تربیتی و پرورشی می باشد.مجموعه علمی-آموزشی “آفریدمان” به همراه تیم متخصصین خود به منظور ارائه خدمات آموزشی (والدین & کودکان) در حوزه های مختلف هوش و خلاقیت و بطور کلی ” سلامت متعالی جسمانی و روانی ” کودک و خانواده گام بر می دارد. هدف از ارائه این داده های علمی و کاربردی؛ ارتقاء کمیت و کیفیت سلامت فردی و خانوادگی در همه ابعاد ” خانواده ” بوده و بدیهی است که کودکان دلبند شما، عزیزترین و زیباترین و آسمانی ترین سرمایه و دارایی شما بوده و از طرفی آینده و سلامت فردی و اجتماعی آنها در گرو کارهایی می باشد که شما والدین برای آنها انجام می دهید. این نکته نیز بسیار حائز اهمیت می باشد که مهمتر از امکانات رفاهی، تغذیه و پوشاک برای کودکان؛ سرمایه گذاری بر روی ” سلامت شخصیت ” کودک، بارزترین فاکتور آموزشی، تربیتی و پرورشی می باشد.

پیشرفت برق آسا در حوزه های مختلف تکنولوژی و صنعت و نیز مقوله تک فرزندی (کمیت حداقل در تعداد فرزندان) موجب این واقعیت شده که کودکان امروزی با کمترین سعی و تلاش صاحب انواع امکانات تغذیه، پوشاک و رفاهی تفریحی بوده و این عوامل از کودکان قرن ۲۱ افرادی با هوش متوسط و شخصیت اجتماعی و خلاق ضعیف و ناتوان ساخته است. غالب کودکان هوش منطقی (I.Q ) نسبتا خوبی دارا می باشند ولی در حوزه هوش هیجانی (E.Q ) و خلاقیت فردی ( I.C ) ضعیف و بعضا بسیار ضعیف ظاهر می گردند.

 در همین راستا مجموعه علمی – آموزشی ” آفریدمان ” با نیت عملکرد علمی و عملی در پرورش هوش و خلاقیت و سلامت شخصیت آینده کودک در خانواده، گام های تخصصی مثمر ثمری برداشته که مورد استقبال  انواع مراکز آموزشی (مهد کودک ها، مراکز پیش دبستانی و سایر مراکز فرهنگی و آموزشی) و متصدیان امر گردیده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
آثار نمایشگاه
اثر قبلی
اثر قبلی
تعداد آثـار
25800
تعداد افراد آنلاین
25800
تعداد اعضای گروه
25800
اثر قبلی
تمــاس با مــــــــــا
اثر قبلی
: پست الکترونیک
honar@tebyan.com
:شماره تلفن
81202203
:آدرس
تهران،خیابان نادری،نبش حجت دوست ، پلاک 12