کد خبر : 97500
تاریخ انتشار : 21 فروردین 1395 14:22
تعداد بازدید : 3406

مرکز خلاقیت موسسه علمی آینده سازان

تحول علم و فناوری، ضرورت تحول در فرایند فعالیت های آموزشی را انکار ناپذیر ساخته است. نظام های آموزشی امروزی باید انسانهایی تربیت کنند که در درک دنیای پیچیده ی موجود توانمند و در مدیریت و رهبری آن خلاق و مبتکر باشند.تحول علم و فناوری، ضرورت تحول در فرایند فعالیت های آموزشی را انکار ناپذیر ساخته است. نظام های آموزشی امروزی باید انسانهایی تربیت کنند که در درک دنیای پیچیده ی موجود توانمند و در مدیریت و رهبری آن خلاق و مبتکر باشند.

تربیت انسانهای متفکر و خلاق روشهای خاص خود را میطلبد. قالبها و چهارچوبهای گذشته نمیتوانند چنین بستر و موقعیتی را فراهم سازند. در این راستا مرکز خلاقیت و مهارتهای یادگیری آِندهسازان که وابسته به اتحادیهی انجمنهای اسلامی دانشسآموزان میباشد، سعی کرده تا با تجهیز موضع علمی و سرگرمیهای دانشآموزی به تقویت مهارتای دانشآموزان بپردازد. تجهیز مرکز با توجه به نظریهی هوشهای چند گانه، در سه بخش علوم پایه، علوم و فنآوریهای نوین و خلاقیت آمادهی ارائه خدماتی متفاوت میباشد.

خدمات مرکز خلاقیت:

مرکز خلاقیت و مهارت های یادگیری با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در زمینه آموزش، برنامه هایی تحت قالب برگزاری دوره های آموزشی و بازدید روزانه، آمادگی پذیرش دانش آموزان، دانشجویان و خانواده های محترم را دارد.

کلاس های آموزشی و مهارتی طی دوره های مختلف برگزار می شود که دانش آموزان می توانند با شرکت در آن به ارتقاء سطح علمی خود کمک کرده و در پایان گواهی حضور در دوره را دریافت کنند. همچنین در موضوعاتی مانند هوافضا، کلاس ها به صورت عملی و کارگاهی برگزار می شود. مرکز با تجربه چندین ساله در امر برگزاری بازدید های علمی روزانه آمادگی پذیرش دانش آموزان مدارس را برای برگزاری برنامه بازدید که شرح آن در ذیل خواهد آمد را دارد و همچنین این بازدید می تواند به همراه خانواده دانش آموزان به صورت یک گردش علمی برگزار


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
آثار نمایشگاه
اثر قبلی
اثر قبلی
تعداد آثـار
25800
تعداد افراد آنلاین
25800
تعداد اعضای گروه
25800
اثر قبلی
تمــاس با مــــــــــا
اثر قبلی
: پست الکترونیک
honar@tebyan.com
:شماره تلفن
81202203
:آدرس
تهران،خیابان نادری،نبش حجت دوست ، پلاک 12