کد خبر : 234213
تاریخ انتشار : 2 اسفند 1396 16:0
تعداد بازدید : 3191

زمان برگزاری دومین جشنواره هنر وخلاقیت

دومین جشنواره ملی هنر و خلاقیت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان روزهای 10، 11 و 12 اسفند ماه 96 در مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کودکان و نوجوانان خیابان حجاب با همکاری اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، برگزار می گردد.


 • درراستای اجرای طرح ملی هنر و خلاقیت، دومین جشنواره ملی هنر و خلاقیت موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان با هدف  تقویت مهارت های دست ورزی و پرورش خلاقیت دانش آموزان سطح دبستان های کشور در روزهای 10، 11 و 12  اسفند ماه 96 در مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کودکان و نوجوانان خیابان حجاب با همکاری اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران،  شورای نظارت بر اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان، مدیریت پژوهش سراهای دانش آموزی شهر تهران، قطب خلاقیت دانش آموزان شهر تهران پزوهش سرای اندیشه پویا، شرکت اندیشه آفرینان شریف برگزار می گردد.

 • مخاطبین این جشنواره دانش آموزان رده سنی 6 تا 12 سال(پیش دبستانی تا ششم دبستان) می باشند.
 • از اهداف برگزاری این جشنواره:

  · کیفیت بخشیدن به فرایند آموزش هنر و پرورش خلاقیت با استفاده از تکنیک های هنر، خلاقیت و تولید آثار هنری خلاقانه و مطلوب

  ·   انتخاب راه های بهره گیری مناسب از توانایی های دانش آموزان برای تولید آثار خلاقانه

  ·    شناسایی استعدادهای بالقوه دانش آموزان

  ·   تقویت مهارت نقاشی و رنگ آمیزی، مهارت تاکردن و اریگامی، مهارت برش و حجم سازی، مهارت زیبانویسی دانش آموزان با هدف تولید آثا خلاقانه می باشد.

 • موضوع این جشنواره " سرزمین من" است و دانش آموزان مقطع دبستان آثار خود را در سه قالب طراحی و نقاشی، حجمی و کاردستی و زیبانویسی از مهرماه تا بهمن ماه سال 96 از طریق سایت هنر و مدرسه ارسال کرده اند.

  پس از داوری مرحله اولیه در نهایت 1300 اثر برگزیده به تفکیک در سه بخش 750  اثر طراحی و نقاشی، 350 اثر حجمی و کاردستی و 200 اثر زیبانویسی در دومین جشنواره ملی و هنر و خلاقیت نمایش داده خواهد شد. و در نهایت پس از رای بازدید کنندگان و داوری نهایی در مراسم اختتامیه که در ساعت 15:30روز شنبه 12 اسفندماه در سالن شهید بهنام مرکز مرکز آفرینش های فرهنگی و هنری کودکان و نوجوانان خیابان حجاب برگزار خواهد شد به برترین ها لوح تقدیر و جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

   


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
آثار نمایشگاه
اثر قبلی
اثر قبلی
تعداد آثـار
25800
تعداد افراد آنلاین
25800
تعداد اعضای گروه
25800
اثر قبلی
تمــاس با مــــــــــا
اثر قبلی
: پست الکترونیک
honar@tebyan.com
:شماره تلفن
81202203
:آدرس
تهران،خیابان نادری،نبش حجت دوست ، پلاک 12