کد خبر : 197428
تاریخ انتشار : 22 آذر 1395 13:18
تعداد بازدید : 3316

باشگاه هنر و خلاقیت

باشگاه هنر وخلاقیت از هنر به عنوان یک ابزار مهارتی آموزش استفاده می کند.هنر توانش و مهارت خلق زیبایی و خلاقیت مهارت ذهنی برای تولید ایده است.باشگاه هنر و خلاقیت این دو مفهوم را تلفیق کرده وبا علم و مهارت فضایی شاد و خلاق را برای کودکان 12-6 سال فراهم آورده است.تخیل و تفکر دو عامل مهم پرورش خلاقیت بوده و رضا تبریزی(وحید) مدیر و مؤسس باشگاه هنر و خلاقیت با 4 مهارت طراحی و نقاشی، زیبانویسی، برش و حجم سازی و کاغذ و تا را دانش و روحیه پرسشگری به گودکان ایران زمین آموزش می دهد. سبك آموزشي باشگاه هنر و خلاقيت، تلفيق هنر و خلاقيت است.

 

و از هنر به عنوان يك ابزار مهارتي آموزش استفاده مي كند و چون زبان ارتباطي کودکان هنر است مسلما آموزش بسيار دلپذير خواهد بود و کودکان نيز كلاس ها را مشتاقانه دنبال مي كنند.

 

يكي ديگر از نكاتي كه در باشگاه هنر و خلاقيت از اهميت ويژه ايي برخوردار است، تحليل علمي از رفتار کودکان و هدايت آنان در مسير درست است.و همين امر پرورش خلاقيت و تقويت مهارت هاي هنري كودكان را منجر مي شود. با توجه به فضاي امروز جامعه، باشگاه هنر و خلاقيت محلي أمن براي پرورش نبوغ و استعداد هاي فرزندان مان است. والدین می توانند فرزندان رابا طيب خاطر به در اين باشگاه عضو كرده و از حمايت هاي آموزشي و پرورشي باشگاه برخوردار شوند. زيرا اين باشگاه به صورت مستمر و پيوسته با فرزندان همراه است.و به دليل تداوم و متمركز بودن آموزش ها، كشف استعداد ها و توانايي كودك من به درستي و با علم و اگاهي انجام مي گيرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :
آثار نمایشگاه
اثر قبلی
اثر قبلی
تعداد آثـار
25800
تعداد افراد آنلاین
25800
تعداد اعضای گروه
25800
اثر قبلی
تمــاس با مــــــــــا
اثر قبلی
: پست الکترونیک
honar@tebyan.com
:شماره تلفن
81202203
:آدرس
تهران،خیابان نادری،نبش حجت دوست ، پلاک 12